(platnost od 1. 1. 2012 do 31. 5. 2022, veškeré ceny jsou včetně DPH)

Velký sál ve Společenském domě

Krátkodobé pronájmy

Letní období Zimní období
Sál s jevištěm (den) 4.000,- Kč 4.500,- Kč
Šatna pro účinkující (den) 250,- Kč 300,- Kč
Pronájem jeviště (den) 500,- Kč 500,- Kč
Pronájem baru smluvní dohoda s nájemcem SD smluvní dohoda s nájemcem SD
Jiné kulturní aktivity (hodina) 200,- Kč 200,- Kč
Pronájem ozvučení (hodina) 500,- Kč 500,- Kč
Pronájem WC smluvní dohoda s nájemcem SD

smluvní dohoda s nájemcem SD

Dlouhodobé smluvní pronájmy a pronájmy společenským organizacím jsou uzavírány individuálně s vedoucím kulturního odboru a s nájemcem restaurace ve Společenském domě. Tyto pronájmy jsou schvalovány Radou obce.

Sál je určen k pořádání: plesů, divadelních představení, dětských pořadů a představení, oslav, prodejních a nabídkových akcí, konferencí.

Kapacita sálu:  130 míst při stolovém uspořádání, 200 míst při divadelním uspořádání.

Cena dataprojektoru pro neziskové organizace bude účtována v poloviční sazbě.

V případě pronájmu menšího než 2 hodiny se účtují poloviční ceny. Na zvláštním seznamu, který je uložen u vedoucího kulturního odboru obce Strašice, jsou uvedeny  spolky a organizace, které mohou využívat prostory sálu. Tento seznam bude schválen Radou obce. Pokud se z požadavků zájemce o pronájem sálu nedá určit cena dle uvedeného ceníku, bude toto řešeno individuálním dohovorem s vedoucím kulturního odboru a tato žádost o pronájem bude dána  ke schválení Radě obce.

Topné období je dáno vyhláškou č. 194/2007 Sb.§2 odst.1.

Pronájem reklamních ploch je uzavírán individuálně s vedoucím kulturního odboru.

Malý sál (budova Místní knihovny)

150 Kč / 1 hod. nebo jednorázový denní poplatek 1.500 Kč. V případě použití dataprojektoru a ozvučení příplatek  500,- Kč.

Sál je vhodný k pořádání školení, přednášek, jednání a kulturních akcí. Kapacita sálu 100 lidí, při stolovém uspořádání 80 lidí. Možnost ozvučení sálu a dataprojekce.

Hlavní sponzoři

paliva strasice logo strasice
Paliva Strašice Služby obce Strašice s.r.o.
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com